Arif ve 216'nın macerası bildiğiniz gibi Gora'da başlamış ve bu iki karaktere odaklanacak yeni bir filmin duyurusu gelmişti. İşte bir süredir kısa videolar ve görseller ile filmin fragmanına izleyicileri ısındıran Cem Yılmaz, sonunda Arif ve 216 için beklenen ilk fragmanı yayınladı.

Arif V 216 için beklenen fragman nihayet geldi

G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinde hayat verdiği Arif karakterine bir kez daha hayat verecek olan Cem Yılmaz'a bu filmde de 216 karakterini canlandıran Ozan Güven eşlik ediyor. Filmin ilk fragmanına baktığımızda ise oldukça farklı bir şekilde karşımıza çıktığını görüyoruz. Daha önce yayınlanan kısa videolarda sadece geçmişte geçeceğini düşündüğümüz Arif ve 216'da birden fazla zaman dilimi göze çarpıyor. Hatta tıpkı Geleceğe Dönüş filmlerinde olduğu gibi alternatif bir gelecek görüyoruz. Burada çöle dönmüş İstanbul ve Kız Kulesi gibi detaylar göze çarpıyor.

Ayrıca Wolverine'e kadar filmde birçok gönderme de yapılacağı daha fragmandan bile belli edilmiş. Tabi Garavel Usta'yı da unutmayalım. Yapımcılığını ve senaryosunu Cem Yılmaz'ın üstlendiği Arif V 216'nın yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Seda Bakan, Zafer Algöz, Gupse Özay, Çağlar Çorumlu, Farah Zeynep Abdullah, Özkan Uğur, Ediz Hun, Kerem Alışık, Mert Fırat ve Can Yılmaz rol alacak . Filmin 5 Ocak'ta gösterime gireceğini de hatırlatalım.

Etiketler

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz